PROJE HAKKINDA

Türkiye’nin
Finans Merkezinde
Yerinizi Alın

İş hayatında hem nitelikli bir ortam hem de kazançlı bir yatırım fırsatı arayanlar için göz alıcı bir tercih olan Vogue Trade Center, Güney Ataşehir’in en prestijli bölgesinde sizi iş hayatının zirvesine taşırken, başarıya uzanan yolda adımlarınızı hızlandıracak, hayatınıza yatırım değeri katacak.

Ülke ekonomisinin dev kurumlarına, ulusal ve uluslararası finans kuruluşlarına ev sahipliği yapacak İstanbul Finans Merkezi’ne yakın olmanın avantajlarını fırsata dönüştürürken; iş dünyasının yıldızlarıyla aynı atmosferi paylaşacaksınız.

Yatırım Değeri Katlanarak
Büyümeye Açık

Güney Ataşehir’in en yüksek ofis kulesi olan Vogue Trade Center, 192 parçaya bölünebilen 24 kattan oluşuyor ve konumlandığı bölgenin en yükseği olma özelliğini taşıyor.

Birleştirilebilir modüler sistemle tasarlanan proje, istediğiniz m2’lerde ofislere sahip olma imkânı tanıyor. İşinizin gerekliliklerine uygun olarak dilediğiniz şekilde tasarlayabileceğiniz ofislerde hem işiniz hem hayatınız için sürekli kazandıran yeni bir yatırım modeline geçiş yapacaksınız.

Stresi geride bırakacaksınız

Özgün konseptiyle kaliteden ödün vermeyen Vogue Trade Center, sunduğu imkânlarla da göz dolduruyor.

Ofislerden başka, projede yer alan modern ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilecek fitness salonunda ayrıcalığı bir kez daha hissedeceksiniz.

Sınırsızlığı keşfetmeye
buradan başlayın

10 kişiden 80 kişiye kadar ayarlanabilen toplantı salonları ile ofisinizin dışında da pek çok farklı alana sahip olabileceksiniz.

Sizin yerinize
her şey düşünüldü

İş yaşamınızı kolaylaştıracak, motivasyonunuzu ve enerjinizi artıracak detaylar sizin yerinize düşünüldü.

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren concierge hizmetleriyle rahat edecek, misafirlerinizin güzel ve doğru bir şekilde karşılandığından emin olacak, toplantı organizasyonlarınızda size özel hizmetin kusursuzluğunu sonuna kadar yaşayacaksınız.

Her bir kata tahsis edilmiş 10 araçlık otopark alanı ve misafir araç alanlarına sahip Vogue Trade Center’da şirketinize ait ekstra haklarla siz ve misafirleriniz konforu tümüyle yaşayacak.

Doğru zamanda
doğru yatırım
her zaman kazandırır

Doğru zamanda, doğru yerde olanların başarıyı yakaladığı günümüz dünyasında, Vogue Trade Center’da yer alarak İstanbul’un en prestijli bölgelerinden birisinde, değerini her geçen gün artıran bir yatırım yapmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Zamansız yatırım değeri, benzersiz ofis ambiyansı, modern tasarım, işinize değer katacak konum, başarılarınızı katlayacak hizmetler Vogue Trade Center’da sizi bekliyor.

KAPAT BİZ SİZİ
ARAYALIM
icon-facebook icon-twitter icon-fikrialem icon-instagram